anna skuza v

advokát

+48 12 376 47 45

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Anna Skuza je absolventkou Právnické fakulty Jagellonské univerzity v Krakově (magisterský titul získala v roce 2013, obhajujíc diplomovou práci na Katedře pracovního práva a sociální politiky: „Zákaz konkurence během trvání pracovního poměru“).

V rámci stipendia Erasmus Mundus studovala právo na Internacional Universitat de Catalunya v Barceloně. Ukončila Školu amerického práva na Právnické fakultě Slezské univerzity ve spolupráci s Loyola University New Orleans, The University of Arkansas at Little Rock, The University of Toledo. Školu španělského práva na Právnické fakulty Jagellonské univerzity ve spolupráci s univerzitami v Granadě a Alicante a Školu slovenského práva na Právnické fakulty Jagellonské univerzity ve spolupráci s Institutem Státu a Práva Slovenské akademie věd. V letech 2017-2018 se zúčastnila Akademie kapitálových společností na Allerhandově institutu v Krakově.

Anna získala svou odbornou zkušenost jako:

  • In-house právník ve skupině Intredo Media;
  • koncipient v kanceláři Kancelarii Radców Prawnych Janowski Markiewicz, Sp.j.
  • koncipient v kanceláři Kancelarii Radców Prawnych Sobczak Gajda sp. c.
  • právník v kanceláři Guratowski Augustyn sp. c.,

Od roku 2018 spolupracuje s Kanceláří V4 Legal, kde se zabývá především podporou podnikatelských subjektů v mezinárodních záležitostech.

Specializuje se na obchodní a korporační právo, M&A včetně přeshraničních fúzí, mezinárodní právo, insolvenční a restrukturizační právo a pracovní právo. Anna se také zabývá zastupováním klientů v soudním řízení.

Jazyky: polština, angličtina, španělština

Anna je členem Obvodní komory právních radů v Krakově.