V4 Legal je moderní advokátní kancelář působící na území České republiky, Slovenské republiky, Polska a Maďarska. Od svého založení v roce 2008 se V4 Legal profiluje jako specialista na přeshraniční spolupráci v rámci regionu Visegrádské čtyřky.

Naší předností je podrobná znalost místních specifik jednotlivých právních systémů sousedních zemích. Naši klienti proto mají možnost získat vysoce kvalifikované služby nejen v jedné zemi, ale prostřednictvím našich znalostí a zkušeností i legislativní výhody v dalších zemích. Ve spolupráci s daňovými poradci, auditory a účetními patřícími do naší poradenské skupiny V4 Group nabízí komplexní řešení pod jednou střechou.

Pro právníky V4 Legal je klíčovou zásadou práce v týmu a přeshraniční spolupráce našich kanceláří. I proto jsme schopni připravovat přeshraniční projekty jako jeden poradce na víc místech současně. Naši právníci se orientují především na obchodněprávní poradenství, avšak zaměřují se i na specifické právní oblasti, jako jsou daňové právo, právo duševního vlastnictví, energetické, dopravní či trestní právo. Účastníme se také projektů veřejného obstarávání a při realizaci developerských projektů, vystupujeme jako generální právní poradci. Naše specializace jsou vysoce hodnocené i mezi odbornou veřejností, i proto pravidelně získáváme ocenění v anketě „Právnická firma roku“.

Při práci upřednostňujeme tvořivý přístup zaměřený na konkrétní výsledky, nabízíme inovativní řešení a moderní postupy při komunikaci s klientem. Nabízíme alternativu k mezinárodním poradenským korporacím, proto naší garancí je obsluha klienta v jeho rodném jazyku, bez potřeby tlumočníka a zdlouhavé elektronické komunikace. Pro klienty tím zabezpečujeme nejen komfortní, ale zejména efektivní přístup k našim službám.

V4 Legal je členem několika regionálních komor a spolků propagujících lokální spolupráci. Podporujeme projekty zaměřené na vzdělávání studentů na univerzitách jako i projekty organizované pro odbornou veřejnost, které se věnují otázkám aplikační praxe v rámci středoevropského regionu.